Bez kategorii

Wybór materaca

Dlaczego Materasso

Firma Materasso to przede wszystkim zespół profesjonalistów, z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dostarczania Wam wysokiej klasy, komfortowych materaców ortopedycznych, designerskich łóżek i oraz innych akcesoriów, potrzebnych Wam dla zapewnienia sobie zdrowego snu.

Materasso, to producent oferujący produkty wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie ergonomii, jakości, nowoczesności zarówno stosowanych materiałów, jak i nowoczesności technologii produkcji.

Materace z serca Oravy Nasza produkcja umieszczona jest w miejscowości Oravske Vesele, w sercu zielonej, górzystej krainy, pełnej czystej wody, świeżego, górskiego powietrza. Tutaj produkujemy w warunkach ekologicznych ponad 300 tys. materaców, oraz 70 tys. stelaży w przeróżnych odmianach.

Dlaczego nasz materac?
Przy produkcji kładziemy nacisk na nowoczesne technologie, najbardziej zaawansowane materiały powstałe w szwajcarskich, niemiecki i włoskich fabrykach, przy użyciu jak najbardziej ekologicznych metod wytwarzania.

Nacisk na wszystkie potrzeby klientów Kierujemy się indywidualnymi wymaganiami naszych Klientów, co do takich właściwości ortopedycznych naszych materaców, jak: twardość, elastyczność i sprężystość materaca, właściwości antyalergiczne oraz estetyczne.

Przyczyniamy się do tego, aby współczesna osoba, która w inny sposób była narażona na wiele niekorzystnych wpływów, takich jak złe siedzenie lub brak ruchu, mogła odpocząć, zrelaksować się i zregenerować zdrowie.

Większość produkowanych materacy jest klasyfikowana przez Państwowy Instytut Kontroli Leków jako „Urządzenie medyczne”. MATERASSO to jedyny producent materacy na Słowacji pracujący w systemie ISO, który gwarantuje cały proces produkcyjny od etapu rozwoju do wysyłki do konsumenta.