Przewidywany czas oczekiwania na wyprodukowanie produktu lub sprowadzenie do magazynu. Wynosi on od 24H do 12 tygodni.

Termin realizacji określa czas kompletowania zamówienia na magazynie. Do określenia czasu otrzymania towaru należy uwzględnić dodatkowo czas dostawy, który jest uzależniony od wybranego sposobu dostawy.

W przypadku zamówienia kilku produktów liczy się zawsze najdłuższy czas dostępności. Podczas weryfikacji zamówienia, Klient informowany jest o terminie realizacji zamówienia oraz potwierdzeń jakie są koszty transportu.

W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty.

Transport własny sklepu – Termin dostawy naszym transportem ustalany jest indywidualnie z klientem po skompletowaniu jego zamówienia. Podczas planowania dostawy brane są pod uwagę preferencje klienta co do terminu dostawy, jednak możliwość dostosowania się do nich zależny jest od planów logistycznych na dany tydzień.

Wysyłka kurierska – W przypadku przesyłek kurierskich każdorazowo w momencie nadania przesyłki informujemy mailowo klienta o jej numerze przewozowym, na podstawie którego może on uzyskać numer telefonu do kuriera. Przesyłki kurierskie dostarczane są do klienta w ciągu 1-2 dni od momentu wydania towaru z naszego magazynu.

Na całkowity czas otrzymania gotowego zamówienia składa się czas realizacji zamówionych przez Państwa mebli, transport na magazyn centralny oraz czas dostawy do Państwa.

Dokładamy wszelkich starań, żeby dostarczyć zamówione meble w jak najkrótszym czasie.